Informacje i nowości

REGULAMIN KONKURSU „Najbardziej innowacyjna firma”

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1 Regulamin określa warunki konkursu: „Kto produkuje najładniejsze okna?” rozgrywanego na portalu społecznościowym Facebook zgodnie z art. 921 Kodeksu Cywilnego - ustawy z dn. 23.04.1964 r. (Dz.U.Nr 16, poz. 93 zpóźn. zm.) – dalej zwanego „Konkursem”.

1.2 Organizatorem Konkursu jest Stolarka VIP  z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kasprowicza 103 lok.3, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS.

Czytaj

W dobie coraz szczelniejszych okien wietrzenie pomieszczeń zimą jest koniecznością. Regularna wymiana powietrza zapobiega gromadzeniu się wilgoci, usuwa zapach i szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia. Jak prawidłowo wentylować mieszkanie w okresie zimowym, by cieszyć się komfortem bez strat energii cieplnej?

Czytaj

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1.1 Regulamin określa warunki konkursu: „Złota 10” rozgrywanego na portalu społecznościowym Facebook zgodnie z art. 921 Kodeksu Cywilnego - ustawy z dn. 23.04.1964 r. (Dz.U.Nr 16, poz. 93 zpóźn. zm.) – dalej zwanego „Konkursem”.

1.2 Organizatorem Konkursu jest Stolarka VIP  z siedzibą w Warszawie przy ul. Jana Kasprowicza 103 lok.3, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców KRS prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000570493, NIP: 1132893716 (zwana w dalszej części niniejszego.

Czytaj

Smog to problem, który powraca co roku wraz z początkiem sezonu grzewczego. Jego obecność oraz szkodliwe działanie możemy zauważyć i odczuć nie tylko na zewnątrz. Zanieczyszczenia przenikają także do domu. Niewidzialne dla oka związki docierają do środka przez okna lub drzwi, a także wtedy, gdy wietrzymy pomieszczenia. Są jednak sprawdzone sposoby, dzięki którym możemy chronić się przed tym zagrożeniem.

Czytaj

Człowiek z poukładanymi priorytetami zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Osoba, dla której nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. Elastyczny w podejściu do każdego Klienta. W wolnym czasie podróżuje, pływa oraz jeździ na motocyklu. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Tomaszem Matulką, właścicielem firmy OKNOTERM (Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi).

Czytaj

Humorystyczne podejście do niektórych zagadnień i przede wszystkim profesjonalne podejście do każdego Klienta. Skarbnica wiedzy na temat naszej branży. Człowiek „orkiestra”. Właśnie to charakteryzuje Pana Pawła Cyrnala – właściciela firmy MIKEA Salon Sprzedaży (Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi).

Czytaj

Podczas XXIII Konwentu Stolarki w Niepołomicach, zaprezentowaliśmy także Laureatów Programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2018. Do tego znakomitego grona dołączyły takie firmy jak: Fabryka Okien i Drzwi Rozwadowski (województwo świętokrzyskie), Plus Projekt (województwo podkarpackie), INTERMO (województwo lubelskie), Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Żurowski (województwo zachodniopomorskie). Miło nam, że to grono sukcesywnie się powiększa.

Czytaj

Profesjonalizm, doświadczenie, zapał do pogłębiania swojej wiedzy, elastyczność na każdym etapie realizowanego projektu. Właśnie to charakteryzuje Pana Artura Erd, właściciela salonu okien i drzwi BINGO (Rekomendowane Salony Okien i Drzwi). Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem na temat początków pracy w branży okien i drzwi, technikach stosowanych w obsłudze tak zwanego „trudnego” Klienta, czy też o tym, co jest najważniejsze w pracy w naszej branży.

Czytaj